Ilustrācija var atšķirties
iiyama G-Master GB2730HSU-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27,00
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1,00 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 19 kWh/1000h
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama G-MASTER Black Hawk GB2730HSU-B1 - LED-Monitor - 68.6 cm (27")

202,27€
207,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 19 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,30 cm x A57,25 cm x D23,00 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,90 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27,00 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1,00 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350,00 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 160° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Austiņas, DisplayPort, HDMI ieeja, USB 2.0 |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Nē |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Populāri produkti

























