Ilustrācija var atšķirties
Iiyama ProLite TH4265MIS-B1AG
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 42
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 9 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Ekrāna diagonāle: 107 cm
- Paneļa tehnoloģija: A-MVA
Cenas vēsture
1M
Iiyama ProLite TH4265MIS-B1AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
no 124 505,37€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

Samsung QE75T
no 925,43€

Samsung QM55C (LH55QMCEBGCXEN)
no 718,99€

Samsung QH55C (LH55QHCEBGCXEN)
no 927,69€

Samsung OH55A-S
no 4 365,00€

LG 32SM5J
no 440,00€

Samsung BE75D-H (LH75BEDHLGUXEN)
no 892,36€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama ProLite TH4265MIS-B1AG - 106,7 cm (42 Zoll) - 6,5 ms - 400 cd/m² - AMVA3 - 3000:1 - Infrarot

969,85€
974,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Iiyama 42", 20-Points Infrared Touch, 1920x1080, Full Metal Housing, 400cd/m², 3.000:1, Landscape or Portrait mode, Ambient Light Sensor / TH4265MIS-B1AG TH4265MIS-B1AG

1 032,70€
1 032,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 75 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Izmēri: | P98,70 cm x A57,80 cm x D7,45 cm |
|---|---|
| Svars: | 24,60 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 107 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 42 |
| Paneļa tehnoloģija: | A-MVA |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 9 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 400 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Vairāku displeju spēja: | Jā |
| Gaismas sensora automātika: | Jā |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), AV ieeja, AV izeja, DisplayPort, HDMI ieeja, HDMI izeja, Komponentu ieeja, RS232C Din 8 Pin, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Tālvadības pults: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Iiyama ProLite TH4265MIS-B1AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















