Ilustrācija var atšķirties
iiyama ProLite LH6552UHS-B1
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 64,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 163,80 cm
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite LH6552UHS-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
no 124 505,37€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

Samsung QE75T
no 925,43€

Samsung QM55C (LH55QMCEBGCXEN)
no 718,99€

Samsung QH55C (LH55QHCEBGCXEN)
no 927,69€

Samsung OH55A-S
no 4 365,00€

LG 32SM5J
no 440,00€

Samsung BE75D-H (LH75BEDHLGUXEN)
no 892,36€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
iiyama ProLite LH6552UHS-B1 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K ( LH6552UHS B1 ) publiskie komerciālie info ekrāni

1 260,00€
1 260,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
IIYAMA LH6552UHS-B1 165.10cm 65Zoll UHD IPS Landscape and Portrait 500cd/m2 DVI-I VGA DP 3xHDMI DP MST 2xUSB2.0 LAN/RS232 PC-Slot

1 417,82€
1 422,81€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 190 kWh/1000h |
| Izmēri: | P146,20 cm x A83,70 cm x D9,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 27,80 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 163,80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 64,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.200:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 500 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), DisplayPort, DVI, HDMI ieeja, Sērijveida, USB 2.0, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite LH6552UHS-B1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















