Jura Impressa F9
Ražotājs: Jura
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 1,90 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jura Impressa F9
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jura
Populāri produkti

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 223,35€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 298,65€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Krups EVIDENCE EA89
no 390,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Bosch Serie 8 CTL7181B0
no 1 580,75€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Coffee Machine Jura ENA 8 Nordic White (EC) 2D2A6B560F81BE99A26BBA2400FE731783F9CB46

1 041,92€
1 041,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
|---|---|
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Papildu nodalījums 2. maltajai kafijas šķirnei: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Kontrollindikators: | Filtra maiņa, Pupiņu tvertne jāuzpilda, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P280 mm x A345 mm x D445 mm |
|---|---|
| Svars: | 9,80 kg |
| Tilpums litros: | 1,90 l |
|---|---|
| Ietilpība tasītēs: | 16 tasīte(s) |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Nē |
| LED displejs: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 200 g |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jura Impressa F9
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











