Ilustrācija var atšķirties
LG 27MP400-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 22 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG 27MP400-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 27TQ615S-PZ
no 146,49€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 292,19€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MONITOR LCD 27" IPS/27MP400-B LG 27MP400-B

272,30€
272,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 663981 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 22 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,20 cm x A45,50 cm x D19 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 3,40 kg |
| 27MP400-B |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
LG 27MP400-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























