Ilustrācija var atšķirties
LG 27U41YA-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna izmērs: 27"
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1 920 Pikseļi x 180 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 18 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,6 cm
Cenas vēsture
1M
LG 27U41YA-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 27TQ615S-PZ
no 150,00€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 108,25€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
36 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD Monitor | LG | 27 " | 1920 x 1080 pixels | Full HD | Native aspect ratio 16:9 | LCD | Flat | 27U41YA-B

99,99€
99,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors LG LCD Monitor||27 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|27U41YA-B | 27U41YA-B

106,00€
112,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Monitors 27 LG 27U41YA-B IPS
Izliekts: Nav, Ekrāna izmērs: 27", Izšķirtspēja: 1920 x 1080, Panelis: IPS, Atjaunošanās frekvence: 120 Hz, Reakcijas laiks: 5 ms, Spilgtums: 220 cd/m2, Skata leņķis - vertikāls/horizontāls: 178° / 17

114,10€
116,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
LG 27U41YA-B computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black D437B19CEEBE2D2041BE85BB96DBA3C6C7C30DFB

98,83€
98,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG LED-Display 27U41YA-B.AEUQ - 68.6 cm (27") - 1920 x 1080 Full HD 8806096597200 (8806096597200) ( JOINEDIT88790528 )

100,00€
100,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | 27U41YA-BG |
|---|---|
| EPREL: | 2 409 294 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 18 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 20 kWh/1000h |
| Ekrāna diagonāle: | 68,6 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27" |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1 920 Pikseļi x 180 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
LG 27U41YA-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























