Ilustrācija var atšķirties
LG 43\" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 43QNED84A3C
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 43QNED84A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TV Set LG 43 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 QNED 43QNED84A3C

317,75€
317,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|43QNED84A3C|43QNED84A3C

327,18€
327,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|43QNED84A3C

327,60€
334,60€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|43QNED84A3C

330,33€
330,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|43QNED84A3C

331,53€
331,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV SET LCD 43" 4K/43QNED84A3C LG

337,17€
337,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 43QNED84A3C 43"(109cm) QNED 4K UHD (3840x2160) Melns

340,98€
340,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set LG 43QNED84A3C 43" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 QNED 43QNED84A3C

342,40€
342,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 43QNED84A3C QNED 43'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 43QNED84A3C | 8806096419007

343,75€
343,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|43QNED84A3C 43QNED84A3C

348,48€
348,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED84A3C televizors 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

366,32€
366,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED|43QNED84A3C

366,99€
369,49€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG 43QNED84A3C televizors

379,99€
379,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED84A3C

388,00€
388,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 43" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikseļi Plakans 16:9 QNED 43QNED84A3C | 43QNED84A3C | 8806096419007

406,50€
406,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 43QNED84A3C, 43 ", 4K QNED

415,31€
417,21€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
LG televizors 43QNED84A3C 43" 4K Ultra HD, QNED, 3840 x 2160, DVB-C, DVB-S, DVB-T, Wi-Fi, Bluetooth, Smart TV (43QNED84A3C)

444,38€
444,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 229 719 |
|---|---|
| MPN: | 43QNED84A3C |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 83 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" QNED AI QNED84 4K Smart TV 2025 43QNED84A3C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































