Ilustrācija var atšķirties
LG 43\" QNED AI QNED80 4K Smart TV 2025 43QNED80A3A
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" QNED AI QNED80 4K Smart TV 2025 43QNED80A3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 43QNED80A3A 43inch UHD 60Hz ( 43QNED80A3A 251090603 43QNED80A6A ) LED Televizors

270,00€
270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A | 43 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black

295,23€
295,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A 43inch UHD 60Hz

297,38€
297,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED 4K televizors 43QNED80A3A 43QNED80A3A

300,40€
300,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A | 43 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black

301,96€
308,96€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
TV Set | LG | 43" | 4K / Smart | 3840x2160 | Wireless LAN | webOS | Black | 43QNED80A3A

305,79€
305,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A | 43 | Gudrā TV | webOS 25 | UHD | Melns

314,91€
314,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A | 43 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black

315,68€
315,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 43QNED80A3A 43 4K QNED TV 43QNED80A3A

316,83€
316,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED 43QNED80A3A televizors 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

317,74€
317,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A | 43 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black 473819

318,61€
318,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG QNED 43QNED80A3A TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

318,83€
323,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Televizors LG 43QNED80A3A 43"(109cm) QNED 4K UHD (3840x2160) Melns

318,98€
318,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SALE OUT. LG 43QNED80A3A | 43 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Black | DAMAGED PACKAGING 43QNED80A3ASO

329,73€
334,72€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 43" 4K QNED AI Smart TV 43QNED80A3A
43" 4K QNED AI Smart TV 43QNED80A3A

338,40€
338,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43" QNED AI QNED80 4K Smart TV (2025) | 43QNED80A3A

344,95€
344,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A,43" QNED WiFi 2025 / 2291856

349,00€
349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED80A3A 43inch UHD 60Hz

361,55€
364,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG 43QNED80A3A 43inch UHD 60Hz

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV 43QNED80A3A QNED 43'' 4K Ultra HD WebOS 25 8806096398494 (8806096398494) ( JOINEDIT88790560 )

435,00€
435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2228814 |
|---|---|
| MPN: | 43QNED80A3A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 85 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" QNED AI QNED80 4K Smart TV 2025 43QNED80A3A
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































