Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Crystal UHD U8000F 4K Smart TV (2025) UE55U8092FU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 55" Crystal UHD U8000F 4K Smart TV (2025) UE55U8092FU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG TV LED 55in UE55U8092FUXXH ( UE55U8092FUXXH 251090810 8806097068570 QE55U8092FUXXH TVASA1LCD0768 [26398917] ) LED Televizors

276,21€
276,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FUXXH

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8092FUXXH UE55U8092FUXXH

307,34€
307,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FU 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black UE55U8092FUXXH

311,37€
316,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung U8000F UE55U8092FU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns UE55U8092FUXXH

313,53€
313,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QLED TV UE55U8092FU|UE55U8092FUXXH
Samsung QLED TV UE55U8092FU

318,38€
318,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG UE55U8092FU

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 01B65B68C15589EDBC9BCF87D6EFBB1C85A6E3AD

332,28€
332,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Telewizor Samsung UE55U8092FU LED 55'' 4K Ultra HD Tizen TVASA1LCD0768 [26398917]

346,98€
346,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FUXXH televizors

349,99€
349,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FUXXH,55 Crystal UHD WiFi 2025 / 2291855

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD viedtelevizors ar Wi-Fi Black | UE55U8092FUXXH | 8806097068570 | TVASA1LCD0768

357,10€
357,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizorius Samsung UE55U8092FUXXH 2025 m. modelis UE55U8092FUXXH (8806097068570) ( JOINEDIT85360663 ) LED Televizors

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" 4K LED U8092F UE55U8092FUXXH Чёрный
55" 4K LED U8092F UE55U8092FUXXH Чёрный

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" 4K LED U8092F UE55U8092FUXXH | Izpakota ierīce Melns
55" 4K LED U8092F UE55U8092FUXXH | Izpakota ierīce Melns

400,50€
400,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FUXXH

401,49€
401,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Telewizor Samsung UE55U8092FU LED 55'' 4K Ultra HD Tizen TVASA1LCD0768 [26398917]

382,60€
382,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55U8092FU 55 4K UHD (2160p) Sort UE55U8092FUXXH (8806097068570) ( JOINEDIT85073818 ) monitors

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 205 196 |
|---|---|
| MPN: | UE55U8092FU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 79 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 118 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P122,5 cm x A70,8 cm x D7,7 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,5 cm x A75,9 cm x D19,9 cm |
| Svars: | 9,6 kg |
| Svars ar statīvu: | 9,9 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 55" Crystal UHD U8000F 4K Smart TV (2025) UE55U8092FU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung 55 UHD LED Smart TVSamsung TV 55 UHDSamsung Crystal TV 55Samsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung TV UHDSamsung TV 4K 55Samsung 55" Smart TVLG Smart TV 4K 55LG UHD TV 55

































