Ilustrācija var atšķirties
LG UltraGear 39GX900A-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna izmērs: 39
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 240 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.440 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 0,03 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 38 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG UltraGear 39GX900A-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 051,50€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 39GX900A-B computer monitor 99.1 cm (39) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD OLED Black 39GX900A-B.AEU

1 069,88€
1 074,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG UltraGear 39GX900A-B 39.5" OLED 21:9 Curved monitors

1 160,24€
1 160,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG 39" 39GX900A-B ( 39GX900A B 39GX900A-B.AEU 547028 ) monitors

1 190,00€
1 190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG 99,06cm 39GX900A-B QHD 21:9 OLED DP HDMI USB | 39GX900A-B | 8806096497760 | 85285210

1 299,55€
1 299,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor LG LG 39" 39GX900A-B 39GX900A-B

1 444,30€
1 444,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 39GX900A-B 8806096497760 (8806096497760) ( JOINEDIT88914788 )

1 480,00€
1 480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Monitor LG LG 39'' 39GX900A-B

1 783,94€
1 783,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2293855 |
|---|---|
| MPN: | 39GX900A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 38 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 41 kWh/1000h |
| Ekrāna diagonāle: | 99,20 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 39 |
| Paneļa tehnoloģija: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 240 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.440 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 0,03 ms |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
LG UltraGear 39GX900A-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























