LauraStar Lift Original Red
Ražotājs: LauraStar
- Tvaika gludināšanas stacija
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 2.200 W
- Displejs pieejams: Nē
- Atkaļķošanas sistēma: Jā
- Temperatūras izvēle: Termostats
- Uzsildīšanas laiks: 3 min
- Tvaika spiediens: 3,50 bar
Cenas vēsture
1M 3M6M
LauraStar Lift Original Red
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LauraStar
Populāri produkti

Tefal Express Protect SV9202
no 166,85€

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682
no 217,25€

Braun CareStyle Pro 7 IS 7286 BK
no 271,99€

Philips PerfectCare Compact GC7844
no 112,29€

Philips PerfectCare 8000 Series PSG8140
no 449,99€

Tefal Express Vision SV8152
no 150,00€

Tefal Express Airglide SV8027
no 153,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gludināšanas sistēma Laurastar Lift Original Red

516,00€
516,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs pieejams: | Nē |
|---|---|
| Atkaļķošanas sistēma: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
| Uzsildīšanas laiks: | 3 min |
| Tvaika spiediens: | 3,50 bar |
| Tvaika strūkla: | 180 g/min |
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 170 g/min |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 1,10 l |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Tekstila kabelis: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Pašattīrošs: | Nē |
| Tvaika gludeklis |
| Izmēri: | P28 cm x A45 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,30 kg |
| 2.200 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LauraStar Lift Original Red
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Populārākās meklēšanas
Lava SaunaLavandas EļļaLavandas Ēteriskā EļļaLavazza blue kapsulasLavazza kafijaLavazza kafijas aparātiLavazza kapsulasLed 600X600Led H11Ledusskapis 12V 220VLogitech LiftLift logiRed DVDRed MikrofonKrono Original LaminātsMechanix The OriginalLogitech Lift VerticalLogitech Carbon REDWD RED 16TBRed Magic 8 Pro













