Ilustrācija var atšķirties
Lenovo Legion Y27q-30 (66F7GAC3EU)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Legion Y27q-30 (66F7GAC3EU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo L32p-30 (66C9UAC1EU)
no 343,40€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 166,21€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 667,71€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 293,40€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 295,35€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
IBM LENOVO Lenovo Legion/Y27q-30/27"/IPS/QHD/165 Hz/0,5 ms/čierny/3R | LNM66F7GAC3EUS | 196800453969

311,05€
311,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo Legion Y27q-30 27" IPS 16:9 monitors 66F7GAC3EU

342,89€
342,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo Y27q-30 68,6cm 27 Inch QHD IPS Monitor HDMI/DP/USB 0,5ms 180Hz FreeSyn 66F7GAC3EU

386,13€
391,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 29 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,37 cm x A40,15 cm x D25,88 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,60 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,36 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 400 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Legion Y27q-30 (66F7GAC3EU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























