Michael Kors MK3149
Ražotājs: Michael Kors
- Sieviešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Klipsa aizdare
- Displeja tips: Pēcapgaismojuma displejs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK3149
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Michael Kors
Populāri produkti

Michael Kors MK5896
no 141,90€

Tommy Hilfiger 1782384
no 103,18€

Tommy Hilfiger Ari (1782142)
no 215,00€

Tommy Hilfiger Serena
no 142,77€

Tommy Hilfiger 1781976
no 117,80€

Swiss Military SM30207.04
no 509,19€

Tommy Hilfiger Sport (1782576)
no 149,05€

avots: 220.lv
Fossil Neutra (ES5217)
no 163,59€

avots: 220.lv
Fossil Neutra (ES5218)
no 163,59€

avots: Brandberry.eu
Fossil Neutra (ES5219)
no 177,79€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Michael Kors Sieviešu pulkstenis ar sudraba siksniņu un kastīti

133,26€
133,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 24 stundas |
|---|---|
| Kalendārs: | Jā |
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Displeja tips: | Pēcapgaismojuma displejs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 38 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A12 mm |
| Svars: | 160 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Klipsa aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Michael Kors MK3149
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















