Microsoft Xbox Series X (1TB) Forza Horizon 5 Ultimate Edition komplekts
Ražotājs: Microsoft
- Komplekts, kas sastāv no Xbox Series X un Forza Horizon 5 Ultimate Edition
- Procesors: AMD
- Procesora modeļa numurs: Ryzen Zen 2
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts: 3,80 GHz
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Grafiskā karte: AMD RDNA 2
Cenas vēsture
1M
Microsoft Xbox Series X (1TB) Forza Horizon 5 Ultimate Edition komplekts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Microsoft
Populāri produkti

Microsoft Xbox Series S (512GB)
no 250,00€

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World
no 500,00€

Sony PlayStation 5 (PS5) Slim
no 539,10€

Valve Steam Deck OLED 1TB
no 1 199,04€

Nintendo Slēdzis 2
no 325,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Microsoft Xbox Series X ? Forza Horizon 5 Premium Edition RRT-00061

652,09€
657,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | AMD |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Ryzen Zen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 3,80 GHz |
| Komplekts sastāv no: | Xbox Series X konsole, Forza Horizon 5 Ultimate Edition, kontrolieris, HDMI kabelis, strāvas kabelis |
|---|
| Diskdzinis: | 4K UHD Blu-Ray |
|---|---|
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
| Grafiskā karte: | AMD RDNA 2 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.565 MHz |
| 4K (UHD): | Jā |
| Izmēri: | P151 mm x A301 mm x D151 mm |
|---|---|
| Svars: | 4,45 kg |
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Savienojumi: | HDMI izeja, USB 3.1, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| WLAN: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
Cenas vēsture
1M
Microsoft Xbox Series X (1TB) Forza Horizon 5 Ultimate Edition komplekts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Microsoft
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Mid 2010 MacBook ProMideaMidea KondicionieriMidea KondicionierisMidea LedusskapjiMidea SiltumsūkņiMIDI kontrolierisMiele VeļasmašīnaMikrotik LTE WAPmini akumulatora zāģisXbox Pass UltimateXbox Series S SpēlesXbox Series S KontrolierisXbox Series S ControllerLEGO HorizonHdd 1Tb 2.5Mac 1TBSDXC 1 TBFlash 1 TbSimulators Ultimate

























