Miele Blizzard CX1 Cat & Dog SKCF5
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 2 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbosprausla
- Darbības rādiuss: 11 m
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 76 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 Cat & Dog SKCF5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Blizzard CX1 Cat & Dog Mango Red PowerLine, 890W, 12033940

599,00€
599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 890 W |
| Savākšanas tilpums: | 2 l |
| Skaņas spiediens: | 76 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbosprausla |
| Kabeļa uztīšana: | manuāli |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 Cat & Dog SKCF5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











