Miele Triflex HX2 125 Edition
Ražotājs: Miele
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,50 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 60 min
- Uzlādes laiks: 4 h
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 25,20 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 125 Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Triflex HX2 125 Edition Lotus White, 12434040

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Triflex HX2 125 Edition Cashmere Grey, 12434050

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P26 cm x A129,70 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 0,50 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 25,20 V |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 60 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 2.500 mAh |
| Uzlādes laiks: | 4 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 125 Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















