Ilustrācija var atšķirties
Motorola Edge 50 Neo 512GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 16,15 cm (6,36)
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7300
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 50 Neo 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 226,15€

Motorola Edge 60 Pro
no 395,74€

Motorola Moto G56 5G 256GB
no 153,80€

Motorola Moto G86 5G 256GB
no 187,85€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€
53 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Smartfon edge 50 neo 12/512 p nautical blue PB310030PL

290,93€
290,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Czerwony (PB310010PL)

302,82€
302,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Red (PB310004SE) | PB310004SE | 840023268083

306,45€
306,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Neo 5G 12GB/512GB Pantone latte ( PB310005SE ) Mobilais Telefons

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Red (PB310010PL) | PB310010PL | 840023268144

312,00€
312,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Cream (PB310011PL) | PB310011PL | 840023268151

312,00€
312,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Neo 5G 12GB 512GB Grey ( PB310009PL 840023268137 ) Mobilais Telefons

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon edge 50 neo 12/512 cosmic PB310065PL

322,35€
322,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Kremowy (PB310011PL) PB310011PL

341,97€
341,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Czerwony (PB310010PL) PB310010PL

341,97€
341,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Kremowy (PB310005SE) PB310005SE

346,53€
346,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA EDGE 50 NEO (5G) 6.4" 12/512GB 4310MAH POINCIANA PB310004SE

348,30€
348,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 50 neo 5g 12/512gb latte brown TKOMOTSZA0473

349,10€
349,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 50 neo 5g 12/512gb mocha poinciana TKOMOTSZA0475

350,04€
350,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Neo 5G (6.4") 120Hz Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 4310 mAh Latte Beige ( PB310011PL ) Mobilais Telefons

360,00€
360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 50 neo 5g 12/512 nautical blue PB310030PL

388,38€
388,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Neo 5G 12/512GB Creamy (PB310005SE) | PB310005SE | 840023268090

389,65€
389,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 50 Neo 5G 12GB/512GB Grey ( PB310003SE ) Mobilais Telefons

445,00€
445,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo MOTOROLA Edge 50 Neo 6.36 12/512 Gray PB310003SE

458,40€
458,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA EDGE 50 NEO (5G) 6.4" 12/512GB 4310MAH POINCIANA | PB310004SE | 840023268083 | PB310004SE

470,06€
470,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA EDGE 50 NEO (5G) 6.4" 12/512GB 4310MAH LATTE PB310005SE

484,50€
484,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon edge 50 neo 12/512, pantone latte PB310011PL

533,31€
533,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA EDGE 50 NEO (5G) 6.4" 12/512GB 4310MAH POINCIANA PB310004SE

574,83€
577,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68, MIL-STD 810H |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.310 mAh |
| Uzlādes jauda: | 68 W |
| Izmēri: | P71,20 mm x A154,10 mm x D8,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 171 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 10 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Google Android 14 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7300 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,15 cm (6,36) |
|---|---|
| Displeja tips: | POLED |
| Izšķirtspēja: | 1.220 Pikseļi x 2.670 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 460 ppi |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 50 Neo 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























