Ilustrācija var atšķirties
Gardena smart SILENO sense 600 (19942-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 16,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 600,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 20,00 mm - 50,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 35,00%
- Akumulatora spriegums: 18,00 V
- Akumulatora kapacitāte: 2,00 Ah
Cenas vēsture
1M
Gardena smart SILENO sense 600 (19942-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 382,19€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 361,20€

Dreame A2 1200
no 1 195,33€

avots: prof.lv
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 916,97€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 2 435,00€

Segway Navimow i105E
no 775,99€

Eufy E15
no 880,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Mähroboter smart SILENO sense 600 m² | 19942-20 | 4066407029224 | MN06-00A

906,55€
906,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robotizēta zāles pļāvēja Gardena Gardena smart SILENO sense 600qm | 19942-20 | 4066407029224

910,00€
910,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA smart SILENO sense 600 m² Mähroboter – Kabellos mit Vision-KI (19942-20)

934,27€
939,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena smart SILENO sense Robotplaneklipper Robotplaneklipper 16 cm Skarebredde 19942-20 (4066407029224) ( JOINEDIT87232602 )

945,00€
945,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena smart SILENO sense 600qm Robotic Lawn Mower 19942-20 (4066407029224) ( JOINEDIT87295323 )

1 005,00€
1 005,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena smart SILENO sense 600qm Robotic Lawn Mower 19942-20

1 059,08€
1 059,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Robot koszacy Gardena Gardena smart SILENO sense 600qm Robotic Lawn Mower 19942-20 (4066407029224) ( JOINEDIT87899863 )

2 035,00€
2 035,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 18,00 V |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2,00 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 65,00 min |
| Uzlādes laiks: | 60,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 150,00 m |
|---|---|
| Slīpuma sensors: | Jā |
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Naža apstāšanās: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Darbības troksnis: | 57,00 dB |
| Jā |
| Svars: | 7,30 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 16,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20,00 mm - 50,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 600,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 35,00% |
Cenas vēsture
1M
Gardena smart SILENO sense 600 (19942-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena zāles pļāvēji robotiGarderobe 180 cmGarderobe RotGarderobes aprīkojumsGarderobes plauktiGarmin epixGarmin vivoactive 5Gembird Petg FilamentGardena Sileno MinimoVitaker SenseLed 600X600Gardena SmidzinātājsGardena RobotsFitbit sense 2DisplayHDR 600HDR 600gardena ūdens sūknisGardena Dārza Šķēres
























