Ilustrācija var atšķirties
Outdoorchef City 420 G
Ražotājs: Outdoorchef
Ilustrācija var atšķirties
- Gāzes grils
- Grilēšanas veids: Brīvi stāvošs grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Degļa jauda: 4,3 kW
- Degļu skaits: 1
- Svars: 12 kg
- Grila virsma (diametrs): Ø 39,5 cm
- Aizdedzes sistēma: Piezo aizdedze
Ražotājs:
Outdoorchef
Populāri produkti

Enders Chicago Next 3 R Turbo
no 225,00€

Weber Grill Q 3200 (1501136)
no 620,00€

nomadiQ BBQ gāzes grils 3.0
no 245,00€

Enders Hyde 3 SIKR Turbo
no 469,00€

Campingaz Attitude 2100 EX
no 275,00€

Napoleon Freestyle 425
no 710,00€

Campingaz Party Grill 600 R
no 174,81€

Campingaz 360 Grill CV
no 135,00€

Campingaz Compact 3 L
no 275,00€

Campingaz Attitude 2go CV
no 266,30€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Outdoorchef City 420G Anniversary kaasupallogrilli vihrea 18.129.04 (7611984055141) ( JOINEDIT88504205 ) Dārza grili

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Outdoorchef City 420G Anniversary kaasupallogrilli punainen 18.129.03 (7611984055134) ( JOINEDIT88504204 ) Dārza grili

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Outdoorchef City 420G Anniversary kaasupallogrilli musta 18.129.01 (7611984055110) ( JOINEDIT88504202 ) Dārza grili

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Outdoorchef City 420G Anniversary kaasupallogrilli vanilja 18.129.02 (7611984055127) ( JOINEDIT88504203 ) Dārza grili

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Degļa jauda: | 4,3 kW |
|---|---|
| Degļu skaits: | 1 |
| Aizdedzes sistēma: | Piezo aizdedze |
| Termometrs: | Jā |
|---|---|
| Riteņi: | Nē |
| Izmēri: | P67 cm x A95 cm x D60 cm |
|---|---|
| Svars: | 12 kg |
| Grilēšanas veids: | Brīvi stāvošs grils |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 39,5 cm |
Populāri produkti










