Ilustrācija var atšķirties
Outdoorchef Chelsea 480 C
Ražotājs: Outdoorchef
Ilustrācija var atšķirties
- Ogles grils
- Grilēšanas veids: Grila ratiņi, Lodes grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Svars: 11,70 kg
- Grila virsma (diametrs): Ø 45 cm
- Gaisu var regulēt: Jā
- Termometrs: Jā
- Pelnu kaste: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Outdoorchef Chelsea 480 C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outdoorchef
Populāri produkti

Outdoorchef Kensington 570 C
no 329,00€

LotusGrill G280
no 132,10€

Big Green Egg Liels
no 1 881,27€

vidaXL Barbecue Nevada XL
no 295,78€

Braun MultiGrill 7 CG7040
no 141,02€

Kamado Joe Classic II (KJ23RHC)
no 1 465,00€

LotusGrill Galda grils
no 159,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
18.400.01 Outdoorchef Chelsea 480 C kokogļu grils 18.400.01

154,00€
154,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaisu var regulēt: | Jā |
|---|---|
| Termometrs: | Jā |
| Izmēri: | P65 cm x A98 cm x D69 cm |
|---|---|
| Svars: | 11,70 kg |
| Grilēšanas veids: | Grila ratiņi, Lodes grils |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 45 cm |
| Pelnu kaste: | Jā |
|---|---|
| Riteņi: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Outdoorchef Chelsea 480 C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













