Ilustrācija var atšķirties
Outdoorchef Kensington 570 C
Ražotājs: Outdoorchef
Ilustrācija var atšķirties
- Ogles grils
- Grilēšanas veids: Grila ratiņi, Lodes grils
- Grila virsmu skaits: 1
- Svars: 22 kg
- Grilēšanas veidi: Kūpināšana, Netieša grilēšana, Tiešā grilēšana
- Grila virsma: Apaļš
- Grila virsma (diametrs): Ø 57 cm
- Gaisu var regulēt: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Outdoorchef Kensington 570 C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outdoorchef
Populāri produkti

Outdoorchef Chelsea 480 C
no 154,00€

LotusGrill G280
no 132,10€

Big Green Egg Liels
no 1 881,27€

vidaXL Barbecue Nevada XL
no 295,78€

Braun MultiGrill 7 CG7040
no 141,02€

Kamado Joe Classic II (KJ23RHC)
no 1 465,00€

LotusGrill Galda grils
no 159,35€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Outdoorchef Kensington 570 C Kokogļu grils 18.400.03

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Materiāls: | Emaljēts |
|---|
| Gaisu var regulēt: | Jā |
|---|---|
| Saliekams: | Nē |
| Termometrs: | Jā |
| Darbināms ar baterijām: | Nē |
| Izmēri: | P69 cm x A101 cm x D75 cm |
|---|---|
| Svars: | 22 kg |
| Grilēšanas veids: | Grila ratiņi, Lodes grils |
|---|---|
| Grilēšanas veidi: | Kūpināšana, Netieša grilēšana, Tiešā grilēšana |
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Grila virsma: | Apaļš |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 57 cm |
| Noņemama tauku savākšanas paplāte: | Jā |
|---|---|
| Pelnu savākšanas atvilktne: | Jā |
| Uzturēšanas režģis: | Nē |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Nē |
| Apakšējais skapis: | Nē |
| Riteņi: | Jā |
| Uzglabāšanas virsma: | Jā |
| Rokturis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Outdoorchef Kensington 570 C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















