Ilustrācija var atšķirties
Philips FC8244
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 750 W
- Savākšanas tilpums: 3 l
- Papildu sprauslas: Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 9 m
- Skaņas spiediens: 77 dB
- Atbalsta paliktnis: Jā
- Riteņi integrēti: Jā
Cenas vēsture
1M
Philips FC8244
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 3000 Series XD3110
no 107,07€

Siemens VSQ5X1230
no 170,00€

Festool CTL SYS (575279)
no 432,94€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7047
no 103,94€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

AEG VX82-1-ÖKO
no 176,63€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips FC 8244/09 ( FC8244/09 ) Putekļu sūcējs

95,00€
95,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
OUTLET PHIL Vacuum cleaner 900W Allergy Cashmere Gre y power control FC8244/09

114,91€
119,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips FC8244/ 09 putekļu sūcējs FC8244/09

114,99€
114,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips FC8244/09 FC8244/09 (8710103807445) ( JOINEDIT88442537 )

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P26,30 cm x A22 cm x D40,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,30 kg |
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 3 l |
| Skaņas spiediens: | 77 dB |
| Papildu sprauslas: | Šaurā sprausla |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 9 m |
Cenas vēsture
1M
Philips FC8244
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Hr1889 70Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips Series 2000Picas AkmensPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506




















