Ilustrācija var atšķirties
Siemens VS06A212
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Putekļusūcējs
- Jauda: 600 W
- Savākšanas tilpums: 4 l
- Papildu sprauslas: Cietās grīdas uzgalis, Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 9 m
- Energoefektivitātes klase: A
- Skaņas spiediens: 79 dB
- Putekļu filtra veids: Mikrofiltrs
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VS06A212
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Philips PowerGo FC8243
no 87,85€

avots: M79
Rowenta Compact Power RO3957
no 93,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens VS06A212 Zylinder-Vakuum 600W A Schwarz Staubsauger (VS06A212)

147,28€
152,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P28,70 cm x A25,50 cm x D40 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,90 kg |
| Energoefektivitātes klase: | A |
|---|---|
| Jauda: | 600 W |
| Savākšanas tilpums: | 4 l |
| Skaņas spiediens: | 79 dB |
| Putekļu filtra veids: | Mikrofiltrs |
| Putekļu emisijas klase: | B |
| Paklāju tīrīšanas klase: | D |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Filtrēšanas sistēma: | Higiēnas filtrs |
| Papildu sprauslas: | Cietās grīdas uzgalis, Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 9 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens VS06A212
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas plauktu sistēmasSienas Stūra PlauktsSiera TrauksSieviešu Džinsa BiksesSieviešu Sporta BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















