Ilustrācija var atšķirties
Philips Fidelio B5
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 2.1, 4.1
- Savienojumi: 3,5 mm ligzdas savienojums, Digitālā ieeja koaksiālais, Digitālā ieeja opt., HDMI ieeja, HDMI izeja
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bluetooth: Jā
- NFC: Jā
- Mūzikas jaudas izturība: Centrs 120 W, Zemfrekvenču skaļrunis 90 W
- Centra skaļruņa izmēri: P103,5 cm x D15,6 cm x C7 cm
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips TAB5309/10
no 84,40€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

LG DSC9S
no 274,10€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

LG DS80TR
no 905,99€

Sonos Ray
no 179,99€

JBL Bar 800
no 700,05€

Bose TV Skaļrunis
no 220,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 55MLED920 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 1ACB3724F3F839EB5A970DEAFF440EA1E22F8B5F

647,35€
647,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Mūzikas jaudas izturība: | Centrs 120 W, Zemfrekvenču skaļrunis 90 W |
|---|---|
| Centra skaļruņa izmēri: | P103,5 cm x D15,6 cm x C7 cm |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Digitālā ieeja koaksiālais, Digitālā ieeja opt., HDMI ieeja, HDMI izeja |
|---|
| Kanāli: | 2.1, 4.1 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bluetooth: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Subwoofer pārraides diapazons: | 20 Hz - 150 Hz |
|---|---|
| Subwoofera izmēri: | S20 cm x Z20 cm x A51 cm |
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Hr1889 70Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips MomentumPhilips Series 2000Picas AkmensLa Roche B5Vw Passat B5 2005La Roche Posay Hyalu B5Philips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800

















