Ilustrācija var atšķirties
Philips TAB5305/12
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 2.1
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: LPCM
- Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), HDMI izeja, S/PDIF optiskā, USB
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Subvūfers
- Bluetooth: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips TAB5305/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips TAB5309/10
no 83,25€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

LG DS80TR
no 905,99€

JBL BAR 1300MK2
no 1 198,00€

Samsung HW-Q990F
no 741,85€

LG DSC9S
no 281,10€

Sony HT-SF150
no 85,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Soundbar Philips TAB5305/12, 2.1 channels, 70 W, 30 W, Wireless, 40 W, Black TAB5305/10

106,80€
106,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Nominālā slodze: | Centrs 30 W, Zemfrekvences skaļrunis 40 W |
|---|---|
| Centra skaļruņa izmēri: | P900 mm x D91 mm x C65,50 mm |
| Skaņa: | LPCM |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), HDMI izeja, S/PDIF optiskā, USB |
| Kanāli: | 2.1 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| Bluetooth: | Jā |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Subwoofera izmēri: | S150 mm x Z267 mm x A225 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips TAB5305/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips TaisnotājsPhilips Televizors HDMIPhilips The One 43Philips The One 75Philips TV 32Philips TV 43Philips TV 50Philips TV LED 50Pieaudzēto Matu KopšanaPiekaramās AtslēgasPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506

















