Ilustrācija var atšķirties
RIM BlackBerry 8310 Curve
Ražotājs: RIM
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Blackberry OS 4.5
- Iekšējā atmiņa: 64 MB
- Displeja izmērs: (2,6")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Displeja tips: Krāsa
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 320 Pikseļi x 240 pikseļi
Ražotājs:
RIM
Populāri produkti

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€

Samsung Galaxy A56 5G 128GB
no 290,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Blackberry Moto Quip MQ8310 odswiezacz powietrza MQ8310 (7640125380323) ( JOINEDIT88310538 )

27,00€
27,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blackberry Moto Quip MQ8310 odwieacz powietrza MQ8310

31,11€
31,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 64 MB |
|---|
| SAR vērtība: | 1,12 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, E-pasta paziņojumi (Blackberry), E-pasts, HSCSD, i-mode, JAVA, MMS, SMS, SMS-čats, Teksta ievades palīdzība, WAP |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, IrDA, USB |
| Izmēri: | P60 mm x A107 mm x D15,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 111 g |
| Blackberry OS 4.5 |
| Displeja izmērs: | (2,6") |
|---|---|
| Displeja tips: | Krāsa |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 320 Pikseļi x 240 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Populāri produkti











