Ilustrācija var atšķirties
Realme 16 Pro+ 5G 256GB
Ražotājs: Realme
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,27 cm (6,80)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon7 Gen 4
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
Cenas vēsture
1M 3M
Realme 16 Pro+ 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Realme
Populāri produkti

Realme 14 Pro 5G 512GB
no 444,15€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Realme 16 Pro+ 5G Dual SIM 8GB RAM 256GB Pebble Gray EU | REALME16PRO+8GB256GBPGRY | 6941764482876

398,25€
398,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Grey | REALME16PRO+8GB256GBPGRY | 6941764482876

404,90€
404,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
REALME 16 PRO PLUS 8+256GB DS 5G MASTER GREY OEM | REALME16PRO+8GB256GBPGRY | 6941764482876

405,10€
405,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Grey (6941764482876)

451,95€
451,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 8/ 256GB Master Gray mobilais telefons 6941764482876

473,99€
473,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Grey 6941764482876

490,10€
490,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Master Gold | RLME_16PRO+ | 6941764482883 | GS-T-RLME-0273

493,35€
493,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
realme 16 Pro+ 5G 8/256GB Master Gold | RLME_16PRO+ | 6941764482883 | GS-T-RLME-0273

500,55€
500,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 8/256GB Master Gold RLME_16PRO+

512,87€
512,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 8/ 256GB Master Gold mobilais telefons 6941764482883

525,99€
525,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Master Gold | RLME_16PRO+ | 6941764482883 | GS-T-RLME-0273

548,82€
548,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Master Gold 6941764482883

561,70€
561,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro Plus 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Grey

572,49€
574,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Smartfon Realme 16 Pro+ 5G 8/256GB Zloty (RLME_16PRO+) RLME_16PRO+ (6941764482883) ( JOINEDIT85185762 ) Mobilais Telefons

575,00€
575,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Realme 16 Pro+ 5G 8/256GB Zoty (RLME_16PRO+) RLME_16PRO+

582,22€
582,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
realme 16 Pro+ 5G puhelin 256/8 Gt kulta 631011007388 (6941764482883) ( JOINEDIT89750512 )

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 7.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 80 W |
| Izmēri: | P76,30 mm x A162,50 mm x D8,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 203 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 50 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon7 Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 17,27 cm (6,80) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 2.800 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 453 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Realme 16 Pro+ 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Realme
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Realme C11Rebir UrbjmašīnaRecepcijas GaldsRechargeable Nimh AaRecirkulācijas Tvaika NosūcējsRed DVDRedmi Airdots 2Regent BoilerisRetro Spēļu KonsoleRealme 10 5GMacBook Pro 16GB 256GBRealme 11 ProMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbMacBook 16GB 256GBRealme Gt 5 ProSamsung S21 5G 256GbMacBook Pro 2020 256GBMacBook Pro 13 256GB






























