Ilustrācija var atšķirties
Realme GT 5G 256GB
Ražotājs: Realme
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: (6,43)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 888 5G
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Realme GT 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Realme
Populāri produkti

Realme 14 Pro 5G 512GB
no 445,35€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 772,50€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
REALME GT 7T RMX5085 (EU) 256GB 12GB RACING YELLOW

628,00€
628,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12.288 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.500 mAh |
| Uzlādes jauda: | 65 W |
| Izmēri: | P73,30 mm x A158,50 mm x D8,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 186 g |
| Galvenā kamera 1: | 64 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 16 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 11 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 888 5G |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,84 GHz |
| Displeja izmērs: | (6,43) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Realme GT 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Realme
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Rebir UrbjmašīnaRecepcijas GaldsRechargeable Nimh AaRecirkulācijas Tvaika NosūcējsRecord PlayerRed DVDRed MikrofonRedmi Bud 3 LiteReginox Virtuves IzlietnesRetro Stila MēbelesRealme 10 5GRealme Gt 5 ProSamsung S21 5G 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GBRealme 11 Pro




















