Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Crystal UHD 4K CU7092 Viedais TV (2024) UE55CU7092U
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 80 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Crystal UHD 4K CU7092 Viedais TV (2024) UE55CU7092U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung UE55CU7092UXXH

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE55CU7092UXXH televizors UE55CU7092UXXH

379,99€
379,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" Crystal 4K Smart TV UE55CU7092UXXH Melns
55" Crystal 4K Smart TV UE55CU7092UXXH Melns

459,00€
459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 1763343 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 80 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 130 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
| UE55CU7092U |
| Ekrāna diagonāle 139,7 cm (55 collas) |
| Displeja izšķirtspēja 3840 x 2160 pikseļi |
| 4K Ultra HD ar LED tehnoloģiju |
| Viedtelevizors ar Tizen OS |
| Atbalsta DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| 3 HDMI un 1 USB pieslēgvieta |
| Izmēri: Augstums 76,7 cm, Platums 122,4 cm, Dziļums 22,1 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Crystal UHD 4K CU7092 Viedais TV (2024) UE55CU7092U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung TV 55 UHDSamsung Crystal TV 55Samsung 55 CrystalSamsung TV UHDSamsung TV 4K 55LG UHD TV 55Samsung 55 UHD LED Smart TV55 CrystalSamsung TV 55 QLED 4KSamsung 55 4K
























