Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55Q8FAAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Energoefektivitātes klase SDR: E (Skala A-G)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55Q8FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 670,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE55Q8FAAUXXH

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QLED 4K televizors (2025) QE55Q8FAAUXXH QE55Q8FAAUXXH

415,00€
415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q8FAAUXXH 4K QLED ART#1382761

417,57€
417,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV QLED 55in QE55Q8FAAUXXH ( QE55Q8FAAUXXH 251090758 RSAMTVCQE55Q8F ) LED Televizors

419,00€
419,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE55Q8FAAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Pelēks, Titāns QE55Q8FAAUXXH

431,49€
431,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE55Q8FAAUXXH 55"(139cm) QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

433,98€
433,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|55"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE55Q8FAAUXXH QE55Q8FAAUXXH

437,29€
437,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q8FAAUXXH televizors

439,99€
439,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q8FAAUXXH 55 ″, 4K QLED 2025 / 300686

444,00€
444,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE55Q8FAAU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium 0873B98D2936070E4CD2B78260043BFE9ECD62E3

458,15€
458,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q8FAAUXXH televizors QE55Q8FAAUXXH

458,35€
458,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE55Q8FAAU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD viedais televizors Wi-Fi Grey, Titanium | QE55Q8FAAUXXH | 8806097120452 | TVASA1LCD0723

471,65€
471,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" 4K QLED Q8F Smart TV QE55Q8FAAUXXH | Izpakota ierīce Pelēks
55" 4K QLED Q8F Smart TV QE55Q8FAAUXXH | Izpakota ierīce Pelēks

474,30€
474,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE55Q8FAAU 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium QE55Q8FAAUXXH

475,33€
480,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
55 QLED Q8F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) QE55Q8FAAUXXH

479,00€
479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Samsung QE55Q8FAAUXXH QLED 55 " 8806097120452 (8806097120452) ( JOINEDIT88742837 )

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q8FAAUXXH

549,00€
549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" 4K QLED Q8F Smart TV QE55Q8FAAUXXH Pelēks
55" 4K QLED Q8F Smart TV QE55Q8FAAUXXH Pelēks

559,00€
559,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung televizors QE55Q8FAAUXXH, 55", 3840 x 2160, 4K Ultra HD, QLED, Smart TV, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, Wi-Fi, Ethernet LAN (QE55Q8FAAUXXH)

564,01€
564,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE55Q8FAAUXXH, 55 ", 4K QLED

652,13€
654,03€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Samsung QLED Televizorius Samsung QE55Q8FAAUXXH 8806097120452

449,42€
449,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 204 813 |
|---|---|
| MPN: | QE55Q8FAAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 64 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 152 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P123,2 cm x A70,9 cm x D2,6 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,2 cm x A76,8 cm x D23,9 cm |
| Svars: | 13,9 kg |
| Svars ar statīvu: | 14,3 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55Q8FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung TV 55 QLED 4KSamsung Q8F 55QLED 4K Smart TVSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 4K 55Samsung 55 4K SmartSamsung TV 4K 55Samsung Q8FSamsung TV 55 QLEDSamsung 55" Smart TV







































