Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" Crystal UHD 4K CU7092 Viedtelevizors (2024) UE65CU7092U
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 104 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Crystal UHD 4K CU7092 Viedtelevizors (2024) UE65CU7092U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 525,00€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung 65" Crystal 4K Smart TV UE65CU7092UXXH | Izpakota ierīce Melns
65" Crystal 4K Smart TV UE65CU7092UXXH | Izpakota ierīce Melns

413,10€
413,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung UE65CU7092UXXH

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" Crystal 4K Smart TV UE65CU7092UXXH Melns
65" Crystal 4K Smart TV UE65CU7092UXXH Melns

459,00€
459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 1763344 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 104 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 159 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
| UE65CU7092U |
| Viedtelevizors ar 165 cm ekrāna diagonāli |
| 4K Ultra HD izšķirtspēja 3840 x 2160 pikseļi |
| LED tehnoloģija ar plānu ekrānu |
| Atbalsta DVB-T2/S2/C un HbbTV 2.0 |
| 3 HDMI un 1 USB pieslēgvieta pieejama |
| Tizen OS ar piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem |
| Izmēri: augstums 89,1 cm, platums 144,4 cm, dziļums 26,2 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Crystal UHD 4K CU7092 Viedtelevizors (2024) UE65CU7092U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























