Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" Neo QLED 8K QN800D (2024) QE65QN800DT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65)
- Izšķirtspēja: 7.680 Pikseļi x 4.320 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 70 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Neo QLED 8K QN800D (2024) QE65QN800DT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 495,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE65QN800DTXXH

1 570,00€
1 570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65QN800DTXXH

1 645,00€
1 645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" Neo QLED 8K QN800D Smart TV QE65QN800DTXXH Melns
65" Neo QLED 8K QN800D Smart TV QE65QN800DTXXH Melns

1 899,00€
1 899,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65) |
| Izšķirtspēja: | 7.680 Pikseļi x 4.320 pikseļi |
| 8K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 70 W |
| EPREL: | 1865137 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 110 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 350 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P144,40 cm x A82,80 cm x D1,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P144,40 cm x A89,80 cm x D26,80 cm |
| Svars: | 22,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 32,60 kg |
| QE65QN800DT |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" Neo QLED 8K QN800D (2024) QE65QN800DT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 65QSamsung 65Q70Samsung 7 Series 50Samsung 7 TVSamsung 7092Samsung 7100Samsung 7172 65Samsung 75Q80Samsung 90TSamsung AKG austiņasSamsung 65 Neo QLED 8KSamsung 8K Neo QLEDNeo QLED 8KSamsung 75 Neo QLED 8KSamsung Neo QLED 85 8KNeo QLED 65Samsung Neo 8KNeo QLED 8K TVNeo QLED 85 8KSamsung QLED 8K


























