Ilustrācija var atšķirties
Samsung 70" Crystal UHD 4K DU7179 Tizen OS Smart TV (2024) GU70DU7179U
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 176 cm (70")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 70" Crystal UHD 4K DU7179 Tizen OS Smart TV (2024) GU70DU7179U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GU70DU7179UXZG Smart-TV 176.0 cm 70.0 Zoll

1 236,16€
1 241,15€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 176 cm (70") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1875265 |
|---|---|
| MPN: | GU70DU7179U |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 123 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 170 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P156,10 cm x A90,40 cm x D6,10 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P156,10 mm x A94,70 cm x D32,50 cm |
| Svars: | 22,20 kg |
| Svars ar statīvu: | 22,80 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 70" Crystal UHD 4K DU7179 Tizen OS Smart TV (2024) GU70DU7179U
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 7092Samsung 7100Samsung 7172Samsung 7172 65Samsung 75Samsung 75 4KSamsung 75 Neo QLED 8KSamsung 8072Samsung A 58Samsung Austiņas Ar VaduSamsung Smart TV 70Samsung TV UHDSamsung 55 UHD LED Smart TVSamsung 43 Smart TV 4KSamsung 65" 4K Smart TVSamsung 50" 4K Smart TVSamsung TV 55 UHD70 cm Smart TVSamsung Crystal TV 55Samsung UHD






















