Ilustrācija var atšķirties
Panasonic 65" W60 Serie LED 4K Ultra HD TB-65W60AEZ
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 164 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic 65" W60 Serie LED 4K Ultra HD TB-65W60AEZ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 323,10€

LG 98" 4K UHD AI viedtelevizors UT91 98UT91006LA
no 1 298,98€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic TB-65W60AEZ black ( TB 65W60AEZ ) LED Televizors

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic 4K LED-TV 165cm SMART sw TB-65W60AEZ (TB-65W60AEZ)

858,42€
863,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 164 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1883685 |
|---|---|
| MPN: | TB-65W60AEZ |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 85 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 145 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | Austiņas (3,5 mm), CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P145,30 cm x A83,60 cm x D8,20 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P145,30 cm x A89,60 cm x D27,50 cm |
| Svars: | 17 kg |
| Svars ar statīvu: | 21 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic 65" W60 Serie LED 4K Ultra HD TB-65W60AEZ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Panasonic
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Panasonic Battery LithiumPanasonic ErPanasonic EsPanasonic OLEDPanasonic OLED 65Panasonic QLED 55Panasonic SdxcPanna indukcijas virsmaiPareiza Sejas KopšanaPatriot Viper Steel 3600LG Ultra HD 4K 654K Ultra HD DVD4K HDR Ultra HDXiaomi 4K Ultra HDSamsung 4K Ultra HDPhilips 4K Ultra HDLG Ultra HD 4KLG Ultra HD 65Sony 4K Ultra HD TVLogitech Brio 4K Ultra HD



























