Ilustrācija var atšķirties
Samsung Essential Monitor S31C (LS27C314EAUXEN)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 18 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,60 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Essential Monitor S31C (LS27C314EAUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 112,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 150,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung LS27C314EAUXEN 27" IPS 16:9 monitors LS27C314EAUXEN

119,99€
119,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S31C LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black LS27C314EAUXEN

255,42€
260,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| MPN: | S27C314EAU |
|---|---|
| EPREL: | 1402845 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 18 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,20 cm x A46,30 cm x D21,70 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 3,80 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 75 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Essential Monitor S31C (LS27C314EAUXEN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Evo Plus SdxcSamsung Flip 3Samsung Flip 4Samsung Flip 4 MaciņšSamsung Flip 5Samsung Frame 32Samsung Frame 43Samsung G3 24Samsung Galaxy A12Samsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Monitor 32Samsung monitor PCJBL EssentialSamsung Smart Monitor 27Samsung Smart Monitor 32JBL Encore EssentialJBL Essential 2JBL Essential FlipJBL Essential GoJBL Charge Essential
























