Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A13 32GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 16,72 cm (6,60)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G80
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A13 32GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 175,29€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A13 (SM-A137F) 32 GB Gaiši zils
Galaxy A13 (SM-A137F) 32 GB Gaiši zils

138,00€
138,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Aizsardzības klase: | bez |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P76,40 mm x A165,10 mm x D8,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 195 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 5 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Galvenā kamera 4: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 12 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G80 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,72 cm (6,60) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.408 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A13 32GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy A23 64GbSamsung Galaxy A25Samsung Galaxy A32 MaciņšSamsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung Galaxy A13 MaciņšSamsung Galaxy A13 VāciņšGalaxy A13 MaciņšSamsung A13 MaciņšAizsargstikls Samsung A13Samsung SDHC 32GBGalaxy Tab A8 32GbSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņas




















