Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A16 4G 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,91 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,20 GHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A16 4G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
115 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jauns telefons Samsung Galaxy A16 4G 128GB Green 8806095822990

139,00€
139,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung | Galaxy | A16 (A165) | Green | 6.7 " | Super AMOLED | 1080 x 2340 pixels | Mediatek | Helio G99 | Internal RAM 4 GB | 128 GB | microSDXC | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 50+5+2 MP | Secondary camera resolution 13 MP | Andro SM-A16 Green 128

148,98€
151,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telefons Samsung Galaxy A16 4G 4/128GB Grey

159,00€
159,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy A16 4G 4/128GB Light Green

159,00€
159,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16

169,00€
169,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16

169,00€
169,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 4G | Izpakota ierīce 128 GB Melns
Galaxy A16 4G | Izpakota ierīce 128 GB Melns

189,05€
189,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 4G | Izpakota ierīce 128 GB Pelēks
Galaxy A16 4G | Izpakota ierīce 128 GB Pelēks

189,05€
189,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung SM-A165F Galaxy A16 Dual SIM 4GB RAM 128GB Light Green EU | SM-A165FLGBEUE | 8806095822990 | GS-T-SAM-2342

111,80€
111,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 128GB Dual SIM zielony (A165) | 8806095822990 | 8806095822990 | SM-A165FLGBEUE

114,85€
114,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A165F A16 128GB, black (EU) | SM-A165FZKBEUE | 8806095822334 | GS-T-SAM-2340

114,90€
114,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Samsung Galaxy A16 (LTE) 4/128GB Gray (SM-A165FZABEUE) | SM-A165FZABEUE | 8806095822860

114,90€
114,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A165F Galaxy A16 Dual Sim 4+128GB light green | SM-A165FLGBEUB | 8806095823003

116,30€
116,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GALAXY A16 LTE A165F Dual SIM 128GB light gray Android 14.0 smartphone | SM-A165FZABEUB | 8806095822860

116,30€
116,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A165F/DSB Galaxy A16 4Gb/128Gb Black | SM-A165FZKBEUB | 8806095822365

116,35€
116,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7") Hibrīda duālā SIM 4G USB Veids-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Zaļš SM-A165FLGBEUE

118,51€
118,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 4G 4GB/128GB Grey ( SM A165FZABEUE 8806095822846 8806095822860 SM-A16 Grey 128 SM-A165FZABEUB ) Mobilais Telefons SM-A165FZABEUE

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A165 A16 4+128GB6.7" Light Gray DS EU 8806095822860 ( SM A165 ) Mobilais Telefons

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Grey SM-A16 Grey 128

120,94€
125,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE GALAXY A16/128GB BLACK SM-A165F SAMSUNG SM-A165FZKBEUB

121,29€
126,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE GALAXY A16/128GB L.GREEN SM-A165F SAMSUNG | SM-A165FLGBEUE | 8806095822990

124,00€
130,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy | A16 (A165) | Light Green | 6.7 " | Super AMOLED | 1080 x 2340 pixels | Internal RAM 4 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 50+5+2 MP | Secondary camera resolution 13 MP | Android | 14 | 5000 mAh SM-A165FLGBEUB

124,24€
129,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A16 - 4G Smartphone - Dual-SIM - RAM 4GB / Interner Speicher 128GB - microSD slot - OLED-Display - 6,7 - 2340 x 1080 Pixel (90 Hz) - Triple-Kamera 50 MP, 5 MP, 2 MP - front camera 13 MP - Grau (SM-A165FZABEUB)

124,24€
129,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
product Samsung SM-A165F Galaxy A16 Dual Sim 4+128GB black SM-A165FZKBEUB (8806095822365) ( JOINEDIT84778489 ) Mobilais Telefons

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG A16 SM-A165F 4+128GB DS 4G BLACK OEM SM-A165FZKBEUB SM-A165FZKBEUB (8806095822365) ( JOINEDIT84434480 ) Mobilais Telefons

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A16/128GB L.GREEN SM-A165F SAMSUNG|SM-A165FLGBEUE

125,28€
125,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy A16 A165 4GB|128GB Light Green | SM-A165FLGBEUE | 8806095822990 | GS-T-SAM-2342

126,16€
126,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung | Galaxy | A16 (A165) | Grey | 6.7 " | Super AMOLED | 1080 x 2340 pixels | Mediatek | Helio G99 | Internal RAM 4 GB | 128 GB | microSDXC | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 50+5+2 MP | Secondary camera resolution 13 MP | Android | 14 | 5000 m|SM-A16 Grey 128

126,28€
126,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung | Galaxy | A16 (A165) | Black | 6.7 " | Super AMOLED | 1080 x 2340 pixels | Mediatek | Helio G99 | Internal RAM 4 GB | 128 GB | microSDXC | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 50+5+2 MP | Secondary camera resolution 13 MP | Android | 14 | 5000 |SM-A16 Black 128

126,37€
126,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A16 LTE 4/128GB Green SM-A165FLGBEUE

127,07€
127,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1,50 TB |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P77,90 mm x A164,40 mm x D7,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 5 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Tuvinājums: | 13x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Google Android 14 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,20 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,91 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A16 4G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy A23 64GbSamsung Galaxy A32 MaciņšSamsung Galaxy A33Samsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy A5 2017 MaciņšSamsung Galaxy A51 MaciņšSamsung Galaxy Flip 5Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Mini LED TelevizorsSamsung Galaxy S23 128GbSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung A15 128GbSamsung S20 128GbGalaxy A54 5G 128GbMacBook 128GBLexar 128GBMicrosdhc 128GB
































