Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A20e
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 9.0
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 16,20 cm (6,40)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesora modeļa numurs: 2 x 1.6 GHz + 6 x 1.35 GHz
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 3.072 MB
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy A20e
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Brodit Brodit Active holder for fixed installation for Samsung Galaxy A20e (SM-A202), Mobile phone/Smartphone, Active holder, Car/Indoor, Black 727140

100,59€
100,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A20e A202F DS

127,20€
127,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3.072 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.000 mAh |
| Izmēri: | P74,70 mm x A158,40 mm x D7,80 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 9.0 |
| Procesora modeļa numurs: | 2 x 1.6 GHz + 6 x 1.35 GHz |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,20 cm (6,40) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.520 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy A20e
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy A23 64GbSamsung Galaxy A25Samsung Galaxy A32 MaciņšSamsung Galaxy A33Samsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy A5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Micro Sdxc 512GBSamsung A20E MaciņšSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy Xcover 6





















