Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A26 5G 128GB Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,01 cm (6,7")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 1380
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A26 5G 128GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 175,29€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
30 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A26 128GB 5G Dual SIM Black (A266) | 39080535 | 8806097072812

195,85€
195,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Viedtālrunis GALAXY A26 5G 6/128GB Black | 00000062 | 8806097072812

197,30€
197,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 17 cm (6.7") Hibrīda duālā SIM Android 15 5G USB Veids-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Melns SM-A266BZKBEUE

197,67€
197,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 128 GB Melns
Galaxy A26 128 GB Melns

199,00€
199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 A266 6/128GB (Black) | 39080535 | 8806097072812

200,40€
200,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Black SM-A266BZKBEUE

204,98€
209,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A26 5G 6GB/128GB Black Enterprise Edition ( SM A266BZKBEEE 8806097330516 ) Mobilais Telefons SM-A266BZKBEEE

209,00€
209,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G 6GB/128GB Black ( SM A266BZKBEUB 14760281 8806097072812 8806097072829 99936284 SM-A26 266 Black SM-A266BZKBEUB-DEMO SM-A266BZKBEUE SMA266BZKCEUE ) Mobilais Telefons

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis DS / 6GB / 128GB | SM-A266BZKBEUE | 8806097072812 | TKOSA1SZA1845

213,80€
213,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Black | SM-A266BZKBEUE | 8806097072812 | TKOSA1SZA1845

215,00€
221,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung SM-A266 Galaxy A26 Dual SIM 5G 6GB RAM 128GB Black EU | SM-A266BZKBEUE | 8806097072812 | GS-T-SAM-2373

220,85€
220,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Galaxy-A26 5G EE 6i FHD+ 128GB|SM-A266BZKBEEE

225,25€
225,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A266B Galaxy A26 Black 5G 128GB EE | SM-A266BZKBEEE | 8806097330516

227,00€
233,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy A26 5G 6GB/128GB Black Enterprise Edition | SM-A266BZKBEEE | 8806097330516

229,90€
229,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy A26 5G 6/128GB Black

232,53€
232,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G 17 cm (6.7) Dual SIM Android 15 USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Black SM-A266BZKBEEB

240,27€
245,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedtālrunis Samsung Galaxy A26 6/128GB Black SM-A266BZKBEUE

256,97€
259,47€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy A26 5G SM-A266BZKBEUE

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G 6/128GB Enterprise Edition black | SM-A266BZKBEEE | 8806097330516 | TESAMPAA266EBLK

300,50€
300,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB Black

301,73€
304,23€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis DS / 6GB / 128GB | 39080535 | 8806097072812

233,00€
239,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB Black | SM-A266BZKBEEE | 8806097330516

235,20€
235,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 (A266B) Black 6.7 " Super AMOLED 1080 x 2340 pixels Exynos 1380 Internal RAM 6 GB 128 GB Dual SIM ( SM A26 Black 128 SM-A266BZKBEEB ) Mobilais Telefons SM-A26 Black 128

240,00€
240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy A26 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Black | SM-A266BZKBEUE | 8806097072812 | GS-T-SAM-2373

243,37€
243,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB Black | SM-A266BZKBEEB | 8806097330523

259,50€
259,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB Black | SM-A266BZKBEEB | 8806097330523

272,00€
278,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy A26 (A266) 5G DS. 6/128GB Black SM-A266BZKBEEB (8806097330523) ( JOINEDIT88445214 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB Black | SM-A266BZKBEEB | 8806097330523

279,44€
279,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A26 5G Viedtālrunis 6GB / 128GB Black SM-A266BZKBEEB (8806097330523) ( JOINEDIT85214592 )

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Smartphone Galaxy A26 5G 6/128GB Enterprise Edition black SM-A266BZKBEEE

392,49€
397,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 2 TB |
| MPN: | SM-A266B/DS |
|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 200 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Izmēri: | P77,5 mm x A164 mm x D7,7 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Tuvinājums: | 10x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 1380 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,4 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,01 cm (6,7") |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A26 5G 128GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A32 MaciņšSamsung Galaxy A33Samsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy A5 2017 MaciņšSamsung Galaxy A5 MaciņšSamsung Galaxy A51 MaciņšSamsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung HD TVSamsung Monitor 32Galaxy A54 5G 128GbSamsung Galaxy S23 128GbLG A26A33 5G 128GbSamsung Galaxy A23 5GSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung A15 128Gb
































