Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A34 5G 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,76 cm (6,60)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 1080
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A34 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 175,29€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 378,76€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 613,41€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 610,69€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A34 256 GB Dzeltens
Galaxy A34 256 GB Dzeltens

319,00€
319,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P78,10 mm x A161,30 mm x D8,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 199 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 5 MP |
| Tuvinājums: | 10x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Google Android 13 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 1080 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,60 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,76 cm (6,60) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A34 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy A5 2017 MaciņšSamsung Galaxy A5 MaciņšSamsung Galaxy A51 MaciņšSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 MaciņšSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung IpsSamsung monitors 144HzGalaxy A34 5GSamsung S21 5G 256GbGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy A23 5GSamsung SD 256GBSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbGalaxy A33 5GGalaxy A55 5G




















