Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A36 5G 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,01 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: SM6475
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A36 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 638,87€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 365,45€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,12€

Apple iPhone 16 128GB
no 568,00€
165 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG A36 SM-A366B 8+256GB DS 5G AWESOME LAVENDER OEM SM-A366BLVGEUB SM-A366BLVGEUB (8806095984384) ( JOINEDIT87277566 ) Mobilais Telefons

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Lavanda TKOSA1SZA1948

306,39€
306,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY A36 5G/256GB BLACK SM-A366B

308,76€
308,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black SM-A366BZKGEUE

309,22€
314,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Lavender SM-A366BLVGEUE

309,94€
314,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A36 5G 8GB/256GB Black ( SM A366BZKGEUE 8806095984056 SM-A366BZKCEUE SM-A366BZKGEEE SM-A366BZKGEUB ) Mobilais Telefons SM-A366BZKGEUE

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 256GB 5G Dual SIM Purple (A366) | SM-A366BLVGEUE | 8806095984360 | TKOSA1SZA1841

313,00€
313,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A36 5G 8GB/256GB Lavender EU SM-A366BLVGEUB 8806095984384 (8806095984384) ( JOINEDIT84217861 ) Mobilais Telefons

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 5G 8GB/256GB Awesome Lime ( SM A366BLGGEUE 8806095984520 8806095984537 SM-A36 Lime-256 SM-A366BLGGEUB ) Mobilais Telefons SM-A366BLGGEUE

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 A366 (Black) Dual SIM 6.7 Super AMOLED 1080x2340/2.4GHz1.8GHz/8GB RAM/256GB/Android 15/WiFi BT 5G SM-A36 Black-256 (8806095984070) ( JOINEDIT88311512 ) Mobilais Telefons

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interner Speicher 256 GB - OLED-Display - 6.7" - 2340 x 1080 Pixel (120 Hz) SM-A366BZAGEUB

315,22€
320,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A36 5G viedtālrunis - 8GB RAM, 256GB atmiņa, Melns (SM-A366BZK) SM-A366BZKGEUE

316,14€
316,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB RAM 256 GB atmiņa Zaļš TKOSA1SZA1844

317,35€
317,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interner Speicher 256 GB - OLED-Display - 6.7" - 2340 x 1080 Pixel (120 Hz) SM-A366BZKGEUB

317,51€
322,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB RAM 256 GB Gluds 5000 mAh Balts TKOSA1SZA1843

318,42€
318,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 5G 256GB Awesome Black 17 01cm (6 7") Super AMOLED Display Android 15 50MP Triple-Kamera SM-A366BZKGEUB (8806095984070) ( JOINEDIT72784240 ) Mobilais Telefons

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
3JG Samsung Galaxy A36 5G A366B 8GB 256GB awesome black SM-A366BZKGEUB (21607530) ( JOINEDIT71670544 )

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 256GB 5G Dual SIM Green (A366) | SM-A366BLGGEUE | 8806095984520

320,90€
320,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A36 5G/256GB BLACK SM-A366B SAMSUNG | SM-A366BZKGEUE | 351557835826771

322,15€
322,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 5G 256GB DS SM-A366B Gray SM-A366BZAGEUE

322,30€
322,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Balta TKOSA1SZA2004

323,91€
323,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Melns TKOSA1SZA1842

324,83€
324,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 256GB Black 6.7" (8GB) 5G DE Model Android SM-A366BZKGEUB (8806095984070) ( JOINEDIT72898522 ) Mobilais Telefons

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 5G - 6.7 - 256GB (Awesome Black Android 15 6GB) SM-A366BZKGEUB (8806095984070) ( JOINEDIT79694993 ) Mobilais Telefons

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 5G A366B 8GB 256GB awesome white SM-A366BZAGEUB (8806095984223) ( JOINEDIT88445227 )

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A36 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh White SM-A366BZAGEUE

327,90€
327,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy a36 (a366) 5g ds. 8/256gb black SM-A366BZKGEUE

328,28€
328,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A366B A36 8+256GB 6.7" 5G Awesome Lavander EU | SMASMSAM2169 | 8806095984384

329,00€
335,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung SM-A366B A36 8+256GB 6.7" 5G Awesome White EU | SMASMSAM2303 | 8806095984223

329,00€
335,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung SM-A366B A36 8+256GB 6.7" 5G Awesome Black EU | SMASMSAM2408 | 8806095984070

329,00€
335,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P78,20 mm x A162,90 mm x D7,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 195 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Plataleņķa kamera, f/1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera, f/2.2 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Makro kamera, f/2.4 diafragma |
| Tuvinājums: | 10x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | SM6475 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,40 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,01 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A36 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy A5 2017 MaciņšSamsung Galaxy A5 MaciņšSamsung Galaxy A51 MaciņšSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 MaciņšSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung IpsSamsung monitor PCSamsung S21 5G 256GbGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy A23 5GSamsung SD 256GBSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbGalaxy A33 5GGalaxy A55 5GGalaxy A54 5G




























