Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A57 5G 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,01 cm (6,7)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 1680
- Kodolu skaits: 8
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 570,57€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 638,87€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 365,45€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,12€

Apple iPhone 16 128GB
no 568,00€
192 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A57 SM-A576B DS 5G 8/128GB Awesome IcyBlue

374,22€
374,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A57 SM-A576B DS 5G 8/128GB Awesome Lillac

374,22€
374,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A576B A57 5G 128GB icyblue | 43748964 | 8806099025915

374,80€
374,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A576B Galaxy A57 Dual SIM 5G Viedtālrunis 8GB RAM 128GB Awesome Icyblue EU | SM-A576BLBBEUB | 8806099028206

375,10€
375,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A57 5G 128GB Dual SIM Navy SM-A576B

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A57 5G 128GB Dual SIM Gray (Grey) SM-A576B

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A57 5G 128GB Dual SIM Icyblue SM-A576B

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A576B Galaxy A57 Dual SIM 5G 8GB RAM 128GB Awesome Navy EU | SM-A576BDBBEUE | 8806099028282

381,25€
381,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A576B Galaxy A57 Dual SIM 5G 8GB RAM 128GB Awesome Gray EU | SM-A576BZABEUE | 8806099028114

382,50€
382,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A576B Galaxy A57 Dual Sim 8+128GB awesome navy | SM-A576BDBBEUB | 8806099028305 | 165037

387,55€
387,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB NAVY SM-A576B SAMSUNG SM-A576BDBBEUE

390,47€
390,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB BLUE SM-A576B SAMSUNG SM-A576BLBBEUE

390,47€
390,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A576B Galaxy A57 Dual Sim 8+128GB awesome lilac | SM-A576BZVBEUB | 8806099028084

394,80€
394,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB NAVY SM-A576B SAMSUNG SM-A576BDBBEUE

396,18€
403,18€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB GREY SM-A576B SAMSUNG SM-A576BZABEUE

396,18€
403,18€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Samsung Galaxy A57 5G 8RAM 128GB DE awesome gray | SM-A576BZABEUB | 8806099028145

397,65€
397,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB LILAC SM-A576B

402,00€
407,00€
Piegāde: 5,00€
ar piegādi: 5,00€
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB NAVY SM-A576B SAMSUNG | SM-A576BDBBEUE | 8806099028282

402,00€
408,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB GREY SM-A576B SAMSUNG | SM-A576BZABEUE | 8806099028114

402,00€
408,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB BLUE SM-A576B SAMSUNG SM-A576BLBBEUE
403,99€
406,89€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB GREY SM-A576B SAMSUNG SM-A576BZABEUE
403,99€
406,89€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Samsung Galaxy-A57 5G 128GB GRAY BSM-A576B SM-A576BZABEUE

404,00€
404,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy-A57 5G 128GB DARK BLUE BSM-A576B SM-A576BDBBEUE

404,00€
404,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-A576B A57 8+128GB 6.7" 5G Awesome Icyblue ITA 8806099025915 SM-A576BLBBEUE (8806099025915) ( JOINEDIT87785366 ) Mobilais Telefons

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A576B Galaxy A57 128GB Awesome Gray ( SM A576BZABEUE 69E4-5369G 8806099028114 SM-A576BZABEUB ) Mobilais Telefons SM-A576BZABEUE

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung A57 5G 8/128GB DS Navy EU SM-A576BDBBEUB 8806099028305 (8806099028305) ( JOINEDIT88307209 ) Mobilais Telefons

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB LILAC SM-A576B SAMSUNG

406,00€
406,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB BLUE SM-A576B SAMSUNG

406,00€
406,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A57 128GB 5G Dual SIM Violeta (A576) GS-T-SAM-2636

408,60€
408,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY A57 5G/128GB BLUE SM-A576B SAMSUNG

409,79€
409,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| EPREL: | 2 526 633 |
|---|---|
| MPN: | SM-A576B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1 200 | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P76,8 mm x A161,5 mm x D6,9 mm |
|---|---|
| Svars: | 179 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 5 MP |
| Tuvinājums: | 10x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 1680 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,9 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,01 cm (6,7) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED Plus |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 A530FSamsung Galaxy A8 MaciņšSamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy HDMISamsung LED 40 Smart TVSamsung NeoSamsung Galaxy S23 128GbA33 5G 128GbSamsung Galaxy A23 5GSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung A15 128GbSamsung S20 128GbGalaxy A33 5G
































