Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A6 (2018) 32GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 8.0
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 14,20 cm (5,60)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 3.072 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A6 (2018) 32GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A6 (2018) A600F DS

94,32€
94,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3.072 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 256 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.000 mAh |
| Izmēri: | P70,80 mm x A149,90 mm x D7,70 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 8.0 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | 14,20 cm (5,60) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.480 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A6 (2018) 32GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 A530FSamsung Galaxy A8 MaciņšSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung LED 40 Smart TVSamsung NeoSamsung SDHC 32GBGalaxy Tab A8 32GbA6 5200A6 3500Samsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Mac 2018




















