Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A80
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 9.0
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Procesora modeļa numurs: 2 x 2.2 GHz + 6 x 1.8 GHz
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8.192 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A80
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A37 5G 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 6 GB 128 GB 5000 mAh Grey 6C6BBC6FBB05B33B3158C72A80B741E17B1AD592

336,60€
336,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8.192 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.700 mAh |
| Izmēri: | P76,50 mm x A165,20 mm x D9,30 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 9.0 |
| Procesora modeļa numurs: | 2 x 2.2 GHz + 6 x 1.8 GHz |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 17 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A80
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Flip 5Samsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S7 MaciņšSamsung LED 75Samsung Neo 8KSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Sony OLED A80Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy Xcover 6




















