Samsung Galaxy Core Duos
Ražotājs: Samsung
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 4.1
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- Displeja izmērs: 10,90 cm (4,30)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Atmiņas kartes ietilpība: 64 GB
- Displeja tips: LCD
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Core Duos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 644,56€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung i8262 Galaxy Core Duos Dual White

137,00€
137,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung i8262 Galaxy Core Duos Dual Metallic Blue

137,00€
137,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 64 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, E-pasts, GPRS, HSDPA, HSUPA, MMS, Mobilā emuāru veidošana, SMS, Tūlītējā ziņojumapmaiņa |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Žestu vadība: | Jā |
| Izmēri: | P129,30 mm x A8,95 mm x D67,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 124 g |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 4.1 |
| Displeja izmērs: | 10,90 cm (4,30) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 800 Pikseļi x 480 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Core Duos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Flip 5Samsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung LED TV 75Samsung Neo QLED 50Samsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy A33



















