Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S Plus I9001 8GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 2.3
- Iekšējā atmiņa: 8 GB
- Displeja izmērs: 10,16 cm (4)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Procesors: Snapdragon
- Atmiņas kartes ietilpība: 32 GB
- Displeja tips: Super-AMOLED
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S Plus I9001 8GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung I9001 black

288,84€
288,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 32 GB |
| SAR vērtība: | 0,35 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, E-pasts, GPRS, HSDPA, HSUPA, MMS, SMS, Tūlītējā ziņojumapmaiņa, UMTS |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
| Bluetooth versija: | 3.0 |
| Izmēri: | P64 mm x A122 mm x D9,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 119 g |
| Google Android 2.3 |
| Procesors: | Snapdragon |
|---|
| Displeja izmērs: | 10,16 cm (4) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 480 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S Plus I9001 8GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S10E G970FSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung HD TV 32Samsung LāzerprinterisSamsung Neo QLED 85 8KSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S2Samsung Galaxy S21 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy S7 MaciņšGalaxy A04S SamsungSamsung Galaxy A05SSamsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung Galaxy S23 128GbSena 3S Plus




















