Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S10 Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 9.0
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 15,40 cm (6,10)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 8.192 MB
- Atmiņas tips: DDR4
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S10 Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite Enterprise Edition 10.9apos;apos; 128 GB 5G Szary (SM-X406BZAREEB) SM-X406BZAREEB (8806097728955) ( JOINEDIT79696996 )

500,00€
500,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Tablet galaxy tab s 10 lite x400 10.9 cala 5g 6/128gb enterprise edition szary SM-X406BZAREEE

506,02€
506,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S 10 Lite X400EE 10.9 inches 5G 6/128GB Enterprise Edition grey | SM-X406BZAREEE | 8806097728931

515,80€
515,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Lite Enterprise Edition 10.9apos;apos; 128 GB 5G Szary (SM-X406BZAREEE) SM-X406BZAREEE (8806097728931) ( JOINEDIT80540211 )

590,00€
590,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE Enterprise Edition 10.9" 128 GB 5G Szary (SM-X526EZAREEB) SM-X526EZAREEB

597,34€
597,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Tablet Galaxy Tab S10 FE X526 10.9 cala 5G 8/128GB Enterprise Edition szary SM-X526BZAREEE

688,27€
688,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8.192 MB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Žestu vadība: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.400 mAh |
| Izmēri: | P70,40 mm x A149,90 mm x D7,80 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 9.0 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | 15,40 cm (6,10) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Pikseļu blīvums: | 550 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S10 Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S2Samsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung Galaxy S21 MaciņšSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Galaxy S7 MaciņšSamsung HD TV 32Samsung LāzerprinterisSamsung Neo QLED 85 8KSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Limited Edition DVDAMD Black EditionMafia definitive edition























