Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,20 cm (6,80)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2100
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung G998 Galaxy S21 Ultra 5G DS 128GB (Ekspozīcijas prece)

385,00€
385,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung G998 Galaxy S21 Ultra 5G DS 128GB (Ekspozīcijas prece)

385,00€
385,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA 5G 128GB SM-G998B SILVER

1 120,00€
1 120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA 5G 128GB BK SM-G998B

1 120,00€
1 120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung G998 Galaxy S21 Ultra 5G DS 128GB (Ekspozīcijas prece)

385,00€
385,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P75,60 mm x A165,10 mm x D8,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 229 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Galvenā kamera 4: | 2 MP |
| Tuvinājums: | 10x optiskā |
| Hibrīda tālummaiņa: | 100x |
| Video izšķirtspēja: | 8.192 pikseļi x 6.144 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 40 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 11 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2100 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,90 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,20 cm (6,80) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass Victus |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.200 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 515 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung LED 40Samsung M7Samsung Neoqled 43Samsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Galaxy S21 MaciņšSamsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung S21 5G 256GbGalaxy A54 5G 128GbSamsung S21 FeSamsung Galaxy S23 128GbSandisk SDXC Ultra 128 GBSamsung S21 256GbSamsung Galaxy S23 Ultra





















