Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S24 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 15,64 cm (6,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2400
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S24 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
83 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S24 5G Mobile Phone 8GB / 256GB SM-S921BZVGEUB

700,86€
700,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Mobilais Telefons 5G / 8GB / 256GB | SM-S921UZKEVZW | 8806095299723

705,87€
705,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S24 viedtālrunis 256 Go melns

709,95€
709,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S24 5G 8/256GB Zielony (Galaxy S24 15.8 Cm (6.2")) | Galaxy S24 15.8 Cm (6.2") | 5715328111035

752,70€
752,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 15.8 cm (6.2") Dual SIM 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 4000 mAh Yellow SM-S921BZYGEUE

821,38€
823,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S24 Mobilais Telefons 5G / 8GB / 256GB

836,63€
839,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telefons Samsung Galaxy S24 viedtālrunis 256 Go Sudrabs

869,00€
869,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung S921 Galaxy S24 5G DualSim 256GB (Ekspozīcijas prece)

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S921 Galaxy S24 5G DualSim 256GB (Ekspozīcijas prece)

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S921 Galaxy S24 5G DualSim 256GB (Ekspozīcijas prece)

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S921 Galaxy S24 5G DualSim 256GB (Ekspozīcijas prece)

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S921 Galaxy S24 5G DualSim 256GB (Ekspozīcijas prece)

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S921 Galaxy S24 5G DualSim 256GB (Ekspozīcijas prece)

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 | Izpakota ierīce 256 GB Violets
Galaxy S24 | Izpakota ierīce 256 GB Violets

616,55€
616,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Samsung Galaxy S24 5G 8/256GB Gray (SM-S921BZA) | SM-S921BZAGEUE | 8806095299785 | TKOSA1SZA1499

625,45€
625,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Smartfon Samsung Galaxy S24 5G 8/256GB Szary (SM-S921BZA)

641,72€
641,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 256 GB Melns
Galaxy S24 256 GB Melns

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 256 GB Dzeltens
Galaxy S24 256 GB Dzeltens

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 256 GB Pelēks
Galaxy S24 256 GB Pelēks

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 256 GB Violets
Galaxy S24 256 GB Violets

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Smartfon samsung galaxy s24 (s921) 8/256gb 5g dual sim czarny SM-S921BZKGEUE

656,68€
656,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy s24 (s921) 5g 8/256gb ds grey SM-S921BZAGEUB

661,31€
661,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Smartfon samsung galaxy s24 (s921) 8/256gb 6,2" 2340x1080 4000mah 5g dual sim żółty SM-S921BZYGEUE

673,01€
673,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S921B Galaxy S24 256GB Onyx Black mobilais telefons SM-S921BZKGEUE

673,99€
673,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Mobilais Telefons 5G / 8GB / 256GB SM-S921UZKEVZW (8806095299723) ( JOINEDIT85202078 )

675,00€
675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Smartfon samsung galaxy s24 (s921) 8/256gb 6,2" 2340x1080 4000mah 5g dual sim szary SM-S921BZAGEUE

681,49€
681,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 5G 8/256GB Dual SIM SM-S921B Cobalt Violet SM-S921BZVGEUE

704,70€
704,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Mobile Phone 5G / 8GB / 256GB SM-S921UZKEVZW

708,24€
708,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S24/256GB GRAY SM-S921B | SM-S921BZAGEUE | 8806095299785 | TKOSA1SZA1499

714,00€
720,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Smartfon Samsung Galaxy S24 5G 8/256GB Czarny (SM-S921BZK)

718,36€
718,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P70,60 mm x A147 mm x D7,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 167 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 14 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2400 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,20 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,64 cm (6,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S24 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzGalaxy S 24 UltraGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GB
































