Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 15,64 cm (6,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 655,94€
223 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 128GB Navy | SM-S931BDBDEUE | 8806095852256

730,00€
736,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Black EC5F5E295CC938AF10C4A00316E63AB26E81D66D

732,35€
732,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Samsung galaxy s25 12/128gb mint TKOSA1SZA1901

732,83€
732,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 S931 12/128GB DS (Navy) | SM-S931BDBDEUE

733,25€
733,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25/128GB ICYBLUE SM-S931B

734,20€
734,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 8/128GB DS SM-S931B Silver Shadow

734,20€
734,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Black SM-S931BZKDEUE

734,70€
734,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25/128GB SILVER SM-S931B SAMSUNG SM-S931BZSDEEB

735,65€
738,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOBILE PHONE GALAXY S25/128GB NAVY SM-S931B SAMSUNG SM-S931BDBDEUE

737,74€
737,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Mint colour D28B7E502E7CC76EB361DF78EF893108884CF308

738,00€
738,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S25/128GB SILVER SM-S931B SAMSUNG SM-S931BZSDEUE

742,76€
742,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Smartphone 12GB / 128GB Black SM-S931BZK

745,69€
745,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 128GB (SM-S931BLBDEUB)

747,95€
747,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Viedtālrunis 12GB / 128GB (SM-S931BZSDEUE)

747,95€
747,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 128GB | SM-S931BLBDEUB | 8806095851143

748,00€
754,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Navy | SM-S931BDBDEUE | 8806095852256 | TKOSA1SZA1777

749,00€
755,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Telefons SAMSUNG Galaxy S25 AI viedtālrunis 128 GB nakts zils

749,95€
749,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Viedtālrunis Samsung - SM-S931BZKDEUE - Galaxy S25 5G 12/128 GB Divas SIM Kartes Melns (S931) SM-S921B

749,95€
749,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Mint colour | SM-S931BLGDEUE | 8806095852881 | GS-T-SAM-2306

750,34€
750,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy S25 5G 12/128GB Dual SIM czarny (S931) | SM-S931BZKDEUE | 8806095815534 | GS-T-SAM-2467

750,34€
750,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Samsung Galaxy S25 5G 12/128GB Dual SIM granatowy (S931) | SM-S931BDBDEUE | 8806095852256 | GS-T-SAM-2309

750,34€
750,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Viedtālrunis 12GB / 128GB Navy SM-S931BDBDEUE (8806095852256) ( JOINEDIT85206172 )

765,00€
765,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S25/128GB MINT SM-S931B

766,93€
766,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G 12/128GB DS SM-S931B Navy

766,93€
766,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Navy | SM-S931BDBDEUE | 8806095852393 | WLONONWCRJCBU

770,66€
770,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Silver | SM-S931BZSDEUB | 8806095851792 | WLONONWCRMXRN

770,66€
770,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 5G Smartphone 12GB / 128GB Coral Red SM-S931BZRDEUE

774,71€
774,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS 15.8 cm (6.2") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Black, Blue | SM-S931BZKDEUE | 8806095815565 | WLONONWCROYCT

775,34€
775,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S25 S931 5G 12/128GB ds blue black SM-S931BZKDEUB (8806095815565) ( JOINEDIT87741610 )

785,00€
785,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Viedtālrunis 12GB / 128GB | SM-S931BZSDEUE | 8806095851655

799,16€
799,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 25 W |
| Izmēri: | P70,50 mm x A146,90 mm x D7,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 162 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 15,64 cm (6,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 46Samsung M7 32 4KSamsung Odyssey 144HzSamsung Galaxy S23 128GbSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung A15 128GbSamsung S20 128GbGalaxy A54 5G 128GbMacBook 128GBLexar 128GBMicrosdhc 128GB






























